.گوگل مشخصات عینک هوشمند خود را منتشر کرد

Posted by admin in Uncategorized on November 7, 2012 with No Comments

پایگاه خبری CNET سرانجام با درج گزارشی اعلام کرد گوگل به صورت رسمی جزئیات این محصول را توضیح داده است.

پس از گمانه‌زنی‌ها و انتشار شایعات فراوان در مورد عینک هوشمند گوگل موسوم به Glass، پایگاه خبری CNET سرانجام با درج گزارشی اعلام کرد که گوگل به صورت رسمی جزییات این محصول را توضیح داده است.

به گزارش فارس به نقل از آی‌تی‌پی، عینک هوشمند شرکت اینترنتی گوگل که این روزها صحبت زیادی در مورد آن می‌شود، هم‌اکنون مدل آزمایشی آن ساخته شده و توسط گروه انتخاب‌ شده‌ای از افراد مورد بررسی قرار می‌گیرد. این عینک پیشرفته و کاربردی قرار است با قیمت 1500 دلار وارد بازار شود.

فریم و پد بینی این عینک با صورت هر یک از کاربران تنظیم می‌شود و به همراه آن دو پد بینی اضافی نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا به آسانی بتوانند از آن استفاده کنند.

شیشه‌های این عینک که در اصل نمایشگر هستند، می‌توانند تصاویر را با کیفیت نمایشگرهای 25 اینچی HD از فاصله 8 فوتی به نمایش بگذارند.

همان طور که از قبل پیش‌بینی می‌شد، تصویربرداری یکی از قابلیت‌های کلیدی این محصول محسوب می‌شود و برای آن دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی با کیفیت فیلمبرداری 720 پیکسلی در نظر گرفته شده است.

این عینک هوشمند همچنین 16 گیگابایت حافظه داخلی دارد که 12 گیگابایت آن برای کاربران قابل استفاده است و در عین حال کاربر به فضای پردازش ابری گوگل هم برای ذخیره‌سازی اطلاعات خود دسترسی دارد.

این عینک هوشمند به فناوری‌های ارتباطی بلوتوث و Wi-Fi مجهز شده است و از استاندارد ارتباطی 802.11 B/G برای اتصال به شبکه‌های بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

گوگل همچنین توضیح داده است که با هر بار شارژ، باتری این عینک هوشمند به کاربران امکان می‌دهد به مدت یک روز از آن استفاده کنند که البته انجام برخی فعالیت‌های انرژی‌بر از جمله ضبط تصاویر ویدیویی می‌تواند از توان باتری بکاهد.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments

    قرارداد پشتیبانی ، خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه، خدمات کامپیوتر،نصب سرور، طراحی وب سایت

    
    بالای صفحه


    2022 © خدمات شبکه ، پشتیبانی شبکه ، مجازی سازی شبکه ، Network support .